Kontracepcija

Muci me Istina

Sanjicabrijeg

Ovako do sada ja i moj decko imali smo ponekada spolnih odnosa, pa u tijeku spolnih odnosa nismo koristili nikakve zaštite,takoder spermij koji bi izasao s njegove strane nije ulazio u moj spolni organ ali se nalazio izvan spolnog organa. Do sada sve je bilo normalno no u zadnjih par dana pocele su mi se javljati ucestali bolovi u donjem djelu trbuha (blizu prepuna) te je taj dio trbuha veoma tvrd da kada stisnem sa prstima nemoze se trbuh stisnuti prema unutra, te ponekada znam imati i vrtoglavicu (znaci zna mi se vrtiti u glavi). Mene bi zanimalo da li je to moguc tijek trudnoce odnosno posljedice pocetka trudnoce ili bilo kakvi znakovi da sam zatrudnila ili bi se tu moglo raditi o nekoj bolesti. Ja bi vas zamolila za odgovor ako je moguce. Hvala unaprijed.

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ne čine mi se kao znakovi trudnoće, ali da bi bili sigurni učinite test na trudnoću. Ako je on negativan, javite se svom doktoru opće prakse da utvrdi što se zbiva.