Kontracepcija

Yasmin - 2 u jednom danu

humanoid365

Pozdrav
Djevojka je pomijesala dane pa je mislila da je cetvrtak a bila je srijeda, tako da je zabunom u srijedu popila 2 tablete yasmin.
Nastavila je piti do kreja ciklusa (ostale su jos mozda 3-4 tablete) i dobila je menstruaciju. Sto dalje? Kada ponovno pocet pit tablete?
Hvala

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ovo je potpuno bezazlena situacija pa ne brinite. Novu kutiju neka započne normalno, nakon 7 dana pauze.