Kontracepcija

Nagli prestanak uzimanja pilula

ivanavid21

Poštovanje,zanima me što bi se moglo dogoditi ako prestanem piti pilule i kad bih mogla očekivati mjesečnicu?..počela sam ih piti 20.4,znači do sad 18 tableta... no primjetila sam da me učestalo boli glava pa pretpostavljam da je od njih pa mislim prestati piti ali se brinem zbog mogućih nuspojava ako naglo prestanem,i da napomenem da nisam nikako imala spolne odnose.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, možete prekinutu s tabletama. Neće se ništa dogoditi. Krvarenje će nastupiti nekoliko dana nakon zadnje tablete.