Kontracepcija

nakon pilula

yvonne

pila sam triqvilar 3godine,te sam prošli mjesec odlučila napraviti stanku do 9 mjeseca. zanima me koliko se mogu uopće pouzdati u brojanje plodnih dana s obzirom da sad neznam kada ću dobiti menstruaciju? hvala unaprijed na odgovoru.

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

U brojanje plodnih dana se i inače teško poudati. Dakle, odgovor, nemojte se pouzdavati u brojanje plodnih dana. Koristite kondom uz prekinuti odnos.