Kontracepcija

nastavak...

frikusa

dobro jutro,
popila sam u pola 3 za svaki slucaj, ali sam do sada povraćala. poslije prve ture nisam povracala ni mucninu osjećala. sad sam opet popila te 3 pilule, jer je bilo proslo samo 2,5 sata izmedu uzimanja i povraćanja. da li sam dobro postupila?

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Jeste, ali nemojte ih više piti čak i da odmah povratite, nisu to bonboni.