Kontracepcija

Oskudna Menstruacija

Mandyyyy

Postovanje
Imam jedno pitanje
Koristim Pilule Levomin 40
Zadnji odnos je bio odprilike 16.9.2021, dvije sedmice kasnije nastupila menstruacija kao i uvijek. Vise nikako nisam imala odnos od tad, e sad je druga pauza i menstruacija puno oskudnija,
Uz Pilule uvijek koristimo Prezervativ i cak sa prezervativom za svaki slucaj uvijek izvadi van, jer se bojimo da nebi pukao a mi nebi primjetili

Mandyyyy

Izvinite mislim levomin 30

Vidim fali pola poruke

pitanje je dali je normalno da je menstruacija puno slabija? Jer trudna sigurno nisam, uz cijelu tu zastitu i pilule nikad nezaboravljam

Hvala vam
Benic Manda

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, kod žena koje uzimaju oralne kontraceptive krvarenja su oskudnija i kraće traju, a ponekad mogu izostati.