Kontracepcija

Pauziranje s kontracepcijom

porthos

Poštovani ,
pijem Triquilar već šest godina i moj ginekolog kaže da ih mogu piti bez problema i pravljenja pauza , ali sam dosta čitala o tome da to može biti štetno . Stoga vas molim za vaše mišljenje o tome dali da napravim pauzu i ako da koliko dugo . Unaprijed zahvalna na odgovoru ! Ivana.

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Molim vas da pročitate prethodne postove jer je o pauzama već bilo govora. Uglavnom, pauza nije potrebna.