Kontracepcija

Peting sa devojkom

caki_caki

Pozdrav doktore, malo sam u strahu pa vam pisem

Naime, u nedelju sam imao peting sa devojkom. Oralno me je zadovoljavala i nisam ejakulirao. Kada je prestala, vrhovima prstiju sam namestio svoj penis koji je bio lepljiv od pljuvacke i zatim obrisao prste od pantalone. Onda sam nju zadovoljavao prstima pa se bojim da nisam nekako tako uspeo da ubacim spermatozoide u nju. Devojka je nevina, nisam svrsio blizu nje, nisam dodirivao spermu uopste ali sam ipak u strahu. Devojka je pre 5-6 dana izasla iz menstruacije. Da li postoji sansa da zatrudni? Jako se brinem i molim da sto pre odgovorite... l.p

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema svemu što ste naveli ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.