Kontracepcija

Pilula

Medo1234

Dobar dan,
Pijem antibebi pilule dayalete i nemam pauze . Dva dana sam zabunom preskočila i danas sam popila tabletu koja je namijenjena za današnji dan i uz to još dvije koje nisam , ne znam je li to dobro ili jesam li nešto loše napravila?.

Ivo Balenović, dr. med.

Niste ništa loše napravili. Da li će se učinkovitost smanjiti ovisi o tome koje su tablete preskočene.