Kontracepcija

Pilule i trudnoca

cp128

Pozdrav, pijem Claxi vec skoro godinu dana, zadnja mjesecnica 4.1. Ovaj ciklus nisam bas bila tocna s uzimanjem pilula, najcesce je to odstupalo do najvise pola sata/sat, a samo jednom se dogodilo da sam zakasnila 4 sata.. Imala sam nezasticen odnos s deckom 23.1. i ejakulirao je u mene. Mjesecnicu sam dobila jucer, znaci 31.1. u nedjelju iako ju od kad pijem pilule dobivam ponedjeljkom, ali desilo se i da sam dobila nedjeljom. Mene brine to sto mi je mjesecnica smeđa i brine me da postoji mogucnost trudnoce zbog toga sto bas nisam bila najtocnija s pilulama. Imam li razloga za brigu?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nema razloga za brigu. Ne postoji mogućnost trudnoće.