Kontracepcija

plaćanje kontracepcije

Keyla

Logest, Yasmin kod svog ginekologa ne mogu dobiti nego ih moram kupovati!? Zasto se te tablete ne mogu dobiti besplatno poput Diane,Trinovum koje svima dijele ? O cemu to ovisi. Razmisljala sam otici mozda kod nekog privatnog ginekologa ali ne znam dal bi ih mogla dobiti. Inace su oko 70 kn ,yasmin 100kn,i svaki mjesec davati tolike novce mislim da je prilicno puno. Inace ostale tablete mi nisu odgovarale,u smislu promjene raspolozenja,depresije i sl.

doc. dr. sc. Branko Radaković

Na to pitanje točno Vam može odgovoriti HZZO i gospodin dr. Dubravac iz tvrtke Schering.