Kontracepcija

triquilar

maja

imam problem,zadnju tabletu u prvom tjednu sam zaboravila popiti,kasnila sam dan i pol...odmah kad sam primjetila popila sam sve poredu,medutim pocela sam izlucivat,odnosno lagano krvarit kao na pocetku menstruaciju...zanima me dali je sve to normalno ili cu sada dobit menstruaciju????

doc. dr. sc. Branko Radaković

Došlo je do pada estrogena i zato ste prokrvarili. Ukoliko još krvarite uzmite 2-3 dana po dvije pilule, pa kada prestante nastavite do kraja uzimati po jednu. No, morate biti svjesni da Vam nije siguran kontracepcijski učinak pa koristite dodatnu zaštitu.