Kontracepcija

zamjena za pilulu

anna

postovani,
imam 23 godine i vec 3 godine koristim Triquillar.
sada bih pocela koristiti neko drugo kontracepcijsko sredstvo.
pa vas molim da mi preporucite nesto osim pilula i kondoma, a sto bi bilo u skladu s mojim godinama.
hvala

doc. dr. sc. Branko Radaković

Za Vašu dob kombinacija pilule i kondoma je najsigurnija metoda kontracepcije, ali i zaštita od spolno prenosivih bolesti. Sve drugo što bi Vam preporučio za Vas je lošija varijanta.
Obavite razgovor s Vašim ginekologom.