Kontracepcija

preejakulat???

volisliga

da li je preejakulat ona tecnost koja izlazi iz penisa povidna poput vode cim se muskarac napali???

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije.

lutkicazg1

da li se preejakulat može pojaviti više od 10 sekundi prije ejakulacije ili ako je uopće ne bude? i da li može da se javi poslije ejakulacije po drugi put ( kada se muskarac obrise i rukama "ispumpa" tecnost iz uda) al vise od 10 sekundi prije sljedece ejakulacije?

Dejan Šakoronja, dr. med.

1. Može
2. Također može.

Ikkica

Kolike su sanse za trudnocu treci dan menstruacije ali nije doslo do ejakulacije uopste. Kondom nije koriscen. Hvala puno

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mala jer su vjerovatno neplodni dani i nije bilo ejakulacije. Vrlo mala u praksi.

nikalala

Poštovani, imam problem da pri napaljivanju sa devojkom mi izlazi velika količina neke sluzi. da li je to loše, kako to da rešim i da li može dovesti do trudnoće

Ivo Balenović, dr. med.

To je normalno i ne može dovesti do trudnoće.