Kontracepcija

Pregled

nikina

Lijepi pozdrav!

Imam jedno pitanje.
Vec 9 mjeseci uzimam yasmin tablete i super se osjecam. nemam nuspojava ni slicnih problema. Pijem ih radi
policističnih jajnika jer su mi menstruacije bile užasne. dolazile su tri puta mjesečno a bile su jako slabe.
Nakon sto mi ih je moja ginekologinja propisala,nije mi rekla kad moram ponovo doći na pregled a ja sam ju zaboravila pitati. Molim vas za savjet kad bi morala otići ponovo na pregled. Ja sam razmisljala da odem kad mi bude godina dana uzimanja tableta. koga god sam pitala za savjet svi su rekli da mogu otici kad mi bude godina dana prosla al mene zanima misljene strucne osobe poput vas.

Unaprijed hvala i pozdrav!

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Da, nakon godinu dana odite na kontrolu.