Kontracepcija

Prelazak na manje dozirane konc.pilule

Zeljka

Voljela bih znati da li moze biti problema, ako sa Yasmin predjem na kontr. pilule Alesse. Alesse su malo slabije od Yasmina, pa se bojim,da ne zatrudim.Yasmin sam koristila skoro tri godine i prestala sam zbog bolova u dojci.
Imam 29 godina .
Hvala velika

doc. dr. sc. Branko Radaković

Alesee su kontracepcijske pilule s manjim sadržajem estrogena od Yasmina, ali ništa manjom sigurnosti.
Ukoliko se držite preporuka za uzimanje Alesse neće biti problema, pogotovo je važno držati toćan razmak (redovitost) uzimanja Alesse.