Kontracepcija

trudnoća*????????*? HITNO

scared

s dečkom sam se mazila i dirali smo se po intimnim dijelovima. on se uzbudio i nakon što je dirao svoj penis stavio je ruku na moje spolovilo. no,prije toga nije svršio a niti mu je izašlo malo sjemene tekućine. NARAVNO, NIJE MOGUĆE DA SAM TRUDNA, JEL DA?? imam nepunih 17 godina....

doc. dr. sc. Branko Radaković

Ukoliko menstruacija kasni više od tjedan dana napravite test na trudnoću.