Kontracepcija

Prestanak kontracepcija

Anaaa1909

Pozdrav!
Pila sam kontracepcijske pilule 2godine i odlucili smo ja i decko da prestanem piti jer smo se odlucili na bebu..dali ce to sta nasmetit meni ili bebi??

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to ništa ne može škoditi niti Vama, niti bebi.

Anaaa1909

Znaci ako sam prestala piti i menstruacija mi je dosla 3 dana poslje dali moji dani ovulacije su isti ili su se promjenili...???

Anaaa1909

I dali bi trebala cekat kojih mjesec dva da mi se izregulira menstruacija ili mozemo odmah pocet sa bebom

Ivo Balenović, dr. med.

Nema pravila. Neke žene dobiju ovulaciju odmah (već u drugom tjednu) nakon prestanka s uzimanjem tableta, nekima ovulacija nastupi nakon dva do tri mjeseca. Na bebi možete početi raditi odmah.