Kontracepcija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 4317 | Broj poruka: 50760

anonymous

Ivo Balenović, dr. med.

Dom zdravlja KZŽ
Krapina, Mirka Crkvenca 1


Prestanak kontracepcije


Morate biti prijavljeni kako bi imali pristup forumu. Prijaviti se možete na sljedeći način: ovdje

Autor Poruka

Ancica26

17.05.2022. 18:15

Poštovani, koristila sam kontracepcijske pilule(estal) pola godine kao terapiju zbog policisticnih jajnika. Zadnja je popijena 29.3 te sam 2.4 dobila i trajala je sve do 6.4 .Onda sam 7.4 otisla ginekologu i rečeno mi je da je stanje bolje nego što je bilo,ali da jos ima cista i da cemo pokušat dalje bez kontracepcijskih da vidimo kako će ići dalje. Imala sam nezasticeni odnos 10.4 i 11.4 te mi se pojavilo malo krvarenje 16.4 koje je trajalo 2 dana i nije bilo obilno, sad mi kasni 18 dana,peku me bradavice i bole me grudi te donji dio trbuha me boli vec tjedan dana ali nema menstruacije... Danas mi se pojavio blago rozi iscjedak,jedva vidljiv ,nekako izmjesan za sluzi.Zanima me što bi to moglo bit te da li se ciklus produžio zbog prestanka kontracepcijskih pilula? Ili je možda moguća trudnoća ili ovi simptomi koje imam upucuju da cu uskoro dobit?
Hvala unaprijed!

Ivo Balenović, dr. med.

20.05.2022. 15:35

Poštovana, moguće je sve od navedenog. Savjetujem da uradite test na trudnoću.