Kontracepcija

Prestanak pilula i trudnoca

Maree955

Postovani,

pijem logest 5 god. Sada zelim da prestanem, kako bih radili na bebi. Da li mogu da prestanem sa pilulama na pola kutije ili moram sacekati kraj?
I jos me zanima da li moram sacekati par meseci kako bih radili na zacecu? Moj dr je rekao da ne moramo, mogu odmah ostati u drugom stanju, dok sam negde procitala kako se mora sacekati.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, možete odmah prekinuti s kontraceptivima i možete odmah početi raditi na trudnoći. Nije potrebno čekati.