Kontracepcija

Probojno krvarenje

pakicamakica

Pozdrav, koristim yaz. Na 21 tableti pocelo je kao smedjkasto krvarenje .Trajalo je 3 dana, posle toga se za vrijeme prve i druge placebo teblete pojavila krv u tragovima .. Ja nisam sigurna da je to menstruacija,pa sam presla na novi blister posle druge placebo tablete. Ne znam da li sam naoravila gresku i da li cu biti zasticena. A jos uvjek mi ide smeckasto pomjesano s krvlju. Dali sam pogrijesila ??

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nije bilo potrebe za prelazak na novi blister, ali ništa se neće desiti time što ste to napravili. Zaštita se neće umanjiti.