Kontracepcija

proljev

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne treba dodatna. Nastavite dalje do kraja blistera onda pauza i novi blister.
Ništa se neće dogoditi.

mery1

Poštovani
pijem logest već 10 mjeseci i nikada nisam imala nikakvih problema do danas. Popila sam 2. tabletu iz kutije u vrijeme kada ju obično i pijem(21:00) , ali sam nakon 1h dobila proljev, pa me sada zanima trebam li popiti još jednu pilulu ( nakon par sati) ili nastaviti piti normalno kutiju do kraja, i normalno praviti pauzu ili ? hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Popijte dodatnu pilulu i blister do kraja.

Martsss

Imam 19 godina, jucer sam popila prvu Logest pilulu i danas (nakon 19 sati) sam zbog menst. grceva dobila ne proljev vec mekaniju i obilniju stolicu. Trebam li popiti dodatnu tabletu, je li mozda kasno da pijem pa da ovaj mjesec bacim kutiju ili samo bezveze panicarim? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne treba ništa dodatno. Uzimajte dalje .

anamarija345

Poštovani,

Ako smo u prvi dan u 3 tjednu pijenja pilula imali proljev nakon 5 sati nakon pilule i napravili normalnu pauzu, je li zaštita sigurna s početkom novog pakiranja ili je potrebno popiti još 7 pilula iz novog pakiranja da bi zaštita bila sigurna?

Lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne treba ništa dodatno uzimati.

anamarija345

Znači zaštita je sigurna s novim pakiranjem od prve pilule?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tako je.

mikiii b

Postovani,
Sinoc samsat vremena nakon uzimanja Yaza dobila proljev, ali sam tek jutros uzela iducu pilulu (za danasnji dan, petak), inace ih pijem navece oko 10. Zanima me trebam li danas nastavitibuzimati pilule normalno, tj danas popiti tabletu koja je bila namjenjena za sutra(subota).
Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nastavite ih uzimati u uobičajeno vrijeme (u 10 sati navečer). Ciklus će se skratiti za jedan dan, a zaštita neće biti umanjena.