Kontracepcija

prva tableta

arhedina

danas sam trebala početi novo pakovanje,no zaboravila sam kupiti tablete,prvu sam trebala popiti u 22 h,ako iz određenih razloga ne stignem popiti u idućih 12 h , kako se ponašati nakon 12h,da li mogu popiti tabletu nakon tih 12 h i opet drugu nastaviti sutra u 22h .hvala

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

počnite piti tablete normalno onaj dan kad ih nabavite, ali prva dva tjedna korištenja koristite i kondom za svaki slučaj.