Kontracepcija

sigurnost-yasmine

msci

Rodila sam prije 8 mjeseci carskim rezom i doktorica mi je na posljednjem ginekološkom pregledu prije mjesec dana za kontracepciju prepisala Yasmine. Interesira me koliko su sigurne da ne dođe do ponovne trudnoće i dali da koristimo još kakvu zaštitu?

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Sigurne su preko 99,5% i ne trebate koristiti dodatnu zaštitu.