Kontracepcija

Spotting

Leaida

Postovani danas sam dobila malo smedkastog iscjetka..trenutno sam na 15 piluli..pilule drzim u ladici i sobi koja je malo hladnija..moze li to utjecat na pilule.i da li mi je zaštita naruswna.hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to je probojno krvarenje. Ono nije opasno, niti umanjuje zaštitu. To što držite pilule na malo hladnijem mjestu nema nikakvog utjecaja na djelotvornost.