Kontracepcija

tablete lamisil i kontracepcija

hexon

Vec 2 mjeseca koristim te tablete ( Lamisil) jer imam gljivicno obolenje nohtiju, prije nedjelju dana sam pocela sa kontracepcijom (Femoden), pa me interesira da li sam zasticena ??? to pitam zbog toga sto sam cula da ako koristis antibiotike i kontracepciju da nema ucinka kontracepcije. da li je tako i sa ovim tabletama koje ja koristim??
hvala

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ne, jer Lamisil nije antibiotik. Zaštićeni ste, jedino se znaju desiti neuredna krvarenja.