Kontracepcija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 4343 | Broj poruka: 50825

anonymous

Ivo Balenović, dr. med.

Dom zdravlja KZŽ
Krapina, Mirka Crkvenca 1


trinovum


Morate biti prijavljeni kako bi imali pristup forumu. Prijaviti se možete na sljedeći način: ovdje

Autor Poruka

leda

18.11.2005. 23:53

poštovani,
zanima me da li korištenje trinovum pilula može dovesti do gubitka menstruacije. imam 19 godina i koristim ih vec 2 godine (bile su 3 pauze). menstruacija mi je izostala prošli tjedan i umjesto nje se pojavio smeđi iscjedak pa me zanima koji bi mogli biti uzroci.

hvala

doc. dr. sc. Branko Radaković

28.11.2005. 13:01

Iz Vaseg je pitanja nejasno dali je menstruacija izostala uz Trinovum ili ga sada ne uzimate. Koristenje Trinovuma moze dovesti do oskudnije menstruacije, ali ne i do izostanka, bare u Vasoj dobi. U svakom slucaju u sadasnjoj situaciji treba najprije iskljuciti trudnocu pa tek nakon toga istraziti dalje moguce razloge.