Kontracepcija

triquilar

slulic

Zanima me da li antibiotici Fromilid smanjuju učinak Triquilara ako je spolni odnos bio 3 dana prije uzimanja prve tablete antibiotika, a Triquilar pijem već 5,5 godina?

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Unatrag ništa ne može djelovati happy
Ali i inače, jedini antibiotici koji smanjuje djelovanje kontraceptiva su antituberkulotici.

ako se zaboravi popiti zadnja tableta kakve su posljedice

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Nema posljedica. Samo slijedeću kutiju počnite 8 dana iza zadnje uzete tablete i sve u redu.

propustila sam popiti zadnju tabletu triquilara. Nakon šest dana od propusta imala sam odnos, tj dan kad mi je završila menstruacija. Sutradan sam nastavila piti novo pakiranje tableta. Posljedice???

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Odgovor vam je u retku iznad, samo pažljivo pročitajte.