Kontracepcija

Utjecaj na kontracepciju

Kika123456

Poštovani,

pijem Daylette te zbog pojave gljivične infekcije ću tri dana uzimati Canesten. Hoće li to utjecati na kontracepciju te je li potrebna dodatna zaštita?

Unaprijed hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Nema utjecaja i nije potrebna dodatna zaštita.

Crveni cvjetic

Poštovani,
zanima me da li Enstilar pjena za psorijazu utječe na djelovanje Daylla kontracepcijskih pilula. Hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nema nikakvog utjecaja na učinkovitost kontraceptiva.

Kika123456

Poštovani,

Hoće li Rojazol vaginalete imati utjecaja na kontracepcijske tablete (Daylette)?

Unaprijed hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, Rojazol vaginalete nemaju nikakvog učinka na učinkovitost kontraceptiva.