Kontracepcija

Vise puta dupla pilula

Mandyyyy

Postovanje
U subotu, jucer i danas sam popila duplu pilulu... jednostavo me uhvati panika i vise nisam sigurna dali sam popila pilulu i ako znam da jesam, ali eto, luda glava... dali mi mozete reci dali je smanjena zastita jer sam vise puta uzela duplu dozu? Od sutra moram stvarno da pazim

Mandyyyy

I da reknem da imam 36 godina
Hvala vam

Mandyyyy

Zaboravila sam napisati da Pijem Levomin 30 i imam 36 godina
Hvala vam
Mandy

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nastavite s uobičajenim uzimanjem. Zaštita se neće umanjiti.