Kontracepcija

yasmin?

sanaz

Poštovani:
već 5 ciklusa uzimam Yasmin, prije svega radi zaštite od trudnoće iako imam i policistične jajnike, nečist ten pa su također dobrodošle. povremeno imam jutarnje mučnine, koje brzo prođu i malo više mokrim nego kad sa bila bez tableta. Pošto sam mršava osoba (175/57), a 1-2 smršavjela od kad uzimam Yasmin, zanima me da li su one najbolji izbor za mene, ili nešto drugo. ne želim mršavit, naprotiv voljela bi biti malo deblja.
inače imam 28 god. i dvoje djece. Unaprijed hvala!

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Obično su djevojke zabrinute da će se od kontracepcijskih tableta udebljati! Šalu na stranu, od njih se niti deblja niti mršavi, ali se apetit može promijeniti, tako da je rješenje vašeg problema malo više jesti, i kad vam se ne jede. Tablete nemate razloga mijenjati.