Kontracepcija

Yasmin

Nena

Uzimala sam Diane 35 nekih 10 mjeseci i naravno dobila sam na težini. Od ovog mjeseca uzimam Yasmin i zbunilo me to što za njih piše da ne zadržavaju vodu u tijelu i da su jedina kontracepcija s kojom ne dobivamo na težini a u nuspojavama pod poremećaji metabolizma i prehrane piše: zadržavanje tekućine,povećanje težine,smanjenje težine. Molim nekoga da mi sada objasni dali ću ja dobiti na težini ili ne s obzirom na to da sam već dobila sa Diane. Unaprijed hvala

doc. dr. sc. Branko Radaković

Uz Yasmin u odnosu na sve ostale oralne kontraceptive imate najmanju mogućnost dobivanja na tjelesnoj težini. Naravno ukoliko ne dobivate suvišne kilograme zbog nekvalitene ili preobilne prehrane ili nedostatka dovoljnje fizičke aktivnosti.