Kontracepcija

Yasmin

Leaida

Postovani ovaj mjesece sam koristila canesten i gyno pro balance uz yasmin..odnos sam imala jedan na 8 pililuli. Mjesecnicu sam dobila..ali je dosta oskudnija..boja je normalna ali je dosta oskudna. Iman li razloga za brigu.Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nema razloga za brigu. Kontracepcijska učinkovitost nije smanjena, a oskudna mjesečnica je uobičajena posljedica oralnih kontraceptiva.

Ivona2403

Poštovani, popila sam pilulu s malo gaziranog soka, umanjuje li to ucinak pilula ako nije s malo vode popijemo ili bez tekucine nego s sokom?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to ne umanjuje djelotvornost pilule.