Kontracepcija

Yasmine

miš

Uzimam Yasmin tablete već 3mjeseca i otprilike u isto vrijeme sam otkrila da imam Esherichiu coli. Ono što me muči jest iscjedak koji je bijele boje i kao neka smeđa sluz! Moje pitanje je-dali je to možda posljedica promjene kontaracepcije (pila sam Logest 2god) ili to može biti od Esherichie. Koju sam prema nalazima izliječila,ali još neko vrijeme nastavljam s terapijom. Unaprijed zahvaljujem!!

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Smeđa sluz je vjerojatno spotting, a zbog iscjetka napravite i bris na klamidiju - može biti da se iscjedak promijenio zbog infekcije