Kontracepcija

zaboravljena pilula

lady 6

Postovani. Unaprijed zahvaljujem na odgovoru. Pijem triquilar. menstruaciju sam dobila 7.8. 11.8. sam pocela piti tablete. 18.8 sam imala odnos s time da je decko ejakulirao u mene. Poslije nismo imali odnose. 27.8. sam zaboravila popiti tabletu ( u trecem tijednu). popila sam ju 28.8 ujutro otprilike 12-14 sati kasnjenja. 27.8 mi je doktor dijagnosticirao upalu jajnika i zadebljanje, lijevi vise. S time da su bolovi poceli otprilike 17, 18.8. Dobila sam hiramicin i vaginalete. Mislim da mi je u trenutku odnosa bio prvi plodni dan. Inace ciklus imam uvijek na isti dan. Ako racunam prvi dan menstruacije i prvi dan sljedece menstruacije, to je 29 dana. Kolika je vjerojatnost trudnoce? Sta mi je ciniti? Hvala

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Mogućnost trudnoće je nikakva, i nije vam ništa za činiti. Kad uzimate kontraceptive nemate plodne dane.