Kontracepcija

zabrinuta

jeca_88

loges pilule pijem godinu dana zbog policisticnih jajnika. pre dve negelje imala sam odnos sa deckom i koristili smo zastitu. medjutim, nakon toga neka bela tecnos je iscurela iz mene i osteli smo zateceni jer ne znamo da li je prezervativ pukao. na vreme sam dobila menstuaciju, ali je ona bila jako oskudna i cudna. sada na svakih 15min mokrim. da li treba da me brine trudnoca? ako nije to, sta bi onda moglo biti?
unapred hvala

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ako pijete Logest uz njega vam ne treba nikakva druga zaštita, dečko smije ejakulirati u vas, i niste trudni. Za često mokrenje javite se nadležnom liječniku.