Rak debelog crijeva

bol u donjem desnom dijelu trbuha

vesppuci

ako možete molim vas da odgovorite.Moj tata se žali na tupu bol u donjem desnom dijelu trbuha i javlja se,pa...svaka 3 dana recimo.On se inače ne brine za takve stvari ali, u zadnje vrijeme često traži dogovore po internetu,znači da ipak malo jače boli, u našoj obitelji s njegove stranje jedino je njegova baka imala rak dojke i to u 92 godini života, te je bio uklonjen i umrla je prirodnom smrću.Znam da lječnike bol u donjem desnom dijelu trbuha zbunjuje jer nisu sigurni što je, zato me zanima i vaše mišljenje.Tata inače ima 46 god.

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Ne mogu se upuštati u postavljanje dijagnoze samo na temelju vrlo šturog opisa treće osobe, a bez pregled bolesnika. Jedino što vam mogu savjetovati je da oca nagovorite da ode liječniku na pregled.