Rak debelog crijeva

molim za mišljenje

BorkaTrn

Materija za ph analizu je opetarivno odstranjena dojka dimenzija 20x14x7 cm , sa svježim hirurškim retom na površini kože dužine 5.5 cm zbrinuto sam 5 hiruških konaca.
Tumor ne prelazi površinu od 1.3x1 cm i debljinu 0.7 cm.

Dg-Ca mammae op sec Madden
PH- CDI HG2 NG2 T 14X10X0.7 mm uz limfinaciju i fokuse DCIS
ER/PR negativni, HER2 ++.. CISH neg. lgl 0/13
St.post VI FAC adj.

Hvala unapred

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Radilo se o karcinomu dojke kliničkog stadija I. Zbog zloćudnosti samog tumora i invazije limfnih žila oko tumora bilo je potrebno provesti adjuvantnu kemoterapiju po shemi FAC koja je, koliko vidim iz ovoga što ste naveli, i provedena. Nakon provedene kemoterapije izgledi za izlječenje su vrlo dobri. Izgledi za desetgodišnje i dulje preživljenje su oko 90%.