Rak debelog crijeva

nalaz

barby

Poštovani,
ovo je nalaz zadnji nalaz medicinsko-biokemijskog labaratorija iz 11 mjeseca:
sedimentacija: 90
eritrociti: 3.99
hemoglobin: 118
hematokrit: 0.368
MCHC: 321
MCH: 29.6
MCV: 92.2
MPV: 10.6
RDW: 15.0
trombociti: 381
leukociti: 12.0
segment: 0.673
limfociti: 0.226
MIX: 0.101

ANALIZA MOKRAĆE:
svi rezultati negativni,urobilinogen norm., 0-leukocit

METABOLITI I SUPSTRATI
glukoza: 8.39
bilirubin uk.: 7.10

ENZIMI
AST-S: 37
ALT-S: 36
Alkalna fos.: 126
GGT-S: 125

Nadam se da sam navela sve što ste tražili,pa se nadam da će te mi sada moći sugerirati daljnji tijek liječenja.
Hvala!

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Prema ovim nalazima, čini se da je finkcija jetre u redu. Vjerojatno je moguća primjena kemoterapije. Već sam vam u jednom od odgovra naveo da je daljnje moguće liječenje kemoterapija po shemi FOLFOX-4. Zatražite kemoterapiju po shemi FOLFOX-4 od onkologa koji provodi liječenje vaše majke.Svi lijekvi su na listi HZZO-a.