Rak debelog crijeva

Pomoć

havana

Ovdje sam da bih upitao i saznao sto se dogada mojoj vrlo dragoj osobi ,stoga vas molim za bilo kakvu pomoc.
Osoba o kojoj vas zelim pitati ima cesto krv u stolici i nezna sto je tome razlog, sama krv nije poracena s nikakvim drugim tegobama koje je mogla sama zamjetiti , bila je kod doktora i narucena je za prekled na koji mora cekati jos neko izvjesno vrijeme.
Molim vas za bilo kakvu pomoc !!
unaprijed zahvalan

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Više je mogućih uzroka pojave krvi u stolici od kojih su neki vrlo ozbiljne bolesti. Na žalost samo na temelju opisa stanja i simptoma od strane bolesnika ili neke druge osobe, a bez pregleda nije moguće niti je prema pravilima liječničke struke dozvoljeno postavljati dijagnoze ili određivati liječenje. Preporučam vam da "dragu osobu" nagovorite da ode na pregled liječniku kirurgu-proktologu.