Rak debelog crijeva

savjet

bitmar

Poštovanje! Mama mi je imala polipe po cjelom debelom crijevu pa su joj ga izvadili i stavili joj stomu. Nakon godinu dana htjela je da joj se stoma makne pa je opet išla na operaciju i sada ima stolicu na normalno. I sada je problem što često ide na wc i sve ju boli. pojavili su se hemeroidi pa su se povukli, ima ojedine, koža je užasno crvena, boli ju toliko da ne može ni sjediti. mazala se locacorten em kremom i triderm masti i ne pomaže. Molila bih vas ako vi imate kakav savjet da mi kažete. Hvala

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Na žalost ne mogu vam dati nikakav bolji savjet osim da da majku odvedte na pregled specijalistu proktologu koji će pomoći oko liječenja hemeroida i upala perianalne kože.