Rak debelog crijeva

Sto se dogadja

dizel

U zadnjih tjedan dana sam primjetila sluz prije stolice i to pomalo krvavu. Pojavilo se nakon sto sam stavljala 5 dana vaginalnu kremu. Inace, nakon laparoskopije imam neredovitu stolicu, svaki treci dan, a evo i sada je par dana izostala. Mozete li mi reci o cemu bi moglo biti rijec i koje pretrage bi trebala obaviti kod vas te koja im je cijena? Takodjer povremeno osjeccam bol u trbuhu, desno, ali nisam sigurna je li to jajnik ili crijeva. Zbunjena sam.

Je li moguca reakcija na vaginalnu kremu protiv gardanele? Hvala!!

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Malo je vjerojatno da su vaše tegobe povezane s primjenom vaginalne klrem. Po ne znam koji puta na ovom forumu ponavljam da je nemoguće i po pravilima medicinske struke zabranjenp postavljati dijgnozu samo na temeljiu opisa tegoba od strane bolesnika. Stoga, vam preporučam da zbog svojih tegoba odete na pregle specijalistu gastroenterologu