Rak dojke

Iscjedak iz bradavice, natečena žlijezda, 27 godina

Mya_27

Molim vas za mišljenje, savjet, preporuku. Imam skoro 27 godina i nikakvih raka dojke, općenito raka, u familiji. Prije 2-3 dana osjetila sam lagano nadraživanje desne bradavice koja me sad povremeno pecka/svrbi uz lagani iscjedak iz kao malih ranica koje su se po njoj stvorile. Dan nakon toga osjetila sam lagano natečenje limfne žlijezde ispod pazuha sa iste strane koje se evo danas popravilo, mislim, ne osjećam nikakvu bol već samo kuglicu veličine graška/graha taman tamo gdje otprilike prestaje rast dlaka ispod pazuha.
Strah me, molim vas, kome da se obratim i jesu li to simptomi raka dojke.

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Preporučam vam da otiđete na pregled kirurgu ili liječniku primarne zaštite koji će vas onda uputiti na specijalističke preglede ako su potrebni. Ne mogu vam davati nikakve dijagnoze samo na temelju vašeg opisa stanje, a bez pregleda.