Rak dojke

Izrasline

Peharnik

Postovani,
prije par mjeseci sam primjetila da su mi na preponama natekli limfni cvorovi.
Zbog iznimne situacije sa Covid19 nisam bila u mogucnosti otici kod ginekologa.
Prije nekog vremena sam napipala i kvržicu na vagini koja se sada dosta povećala.
Mekana je i pomična. Ne znam koliko dugo je kvržica na vagini tu, napipala sam ju prije otprilike mjesec dana.
Da ne objašnjavam razloge i dalje trenutno nisam u mogućnosti otići kod ginekologa i na pretrage. Zanima me, što bi to moglo biti. Inače se osjećam dobro i nemam nikakvih fizičkih tegoba iako stanje sa limfnim čvorovima traje već nekoliko mjeseci.

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
javite se na pregled liječniku čim prije