Rak dojke

Kvržica ispod dojke

Dijana dana

Postovanje ,
Prije nekih 3 tjedna sam napipala kvržicu ispod dojke , točno na prelazu izmedju kože dojke i kože trbuha , nalazi se iznad rebara , zaljepljena je za kožu i odiže se sa kožom , tvrda je , bezbolna i glatka na dodir ,prsti klize oko nje, na vrhu koze se primjeti mala rupica kroz koju povremeno zna iscuriti bijelkasta tekućina .
Položaj joj je točno ispod dojke na sredini polukruga .
Koliko takva kvržica (kuglica ) može biti opasna i na takvom mjestu .
Zahvaljujem na odgovoru.

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
prema opisu ne djeluje opasno ali morate se javiti liječniku da je pogleda te da Vam da više informacija