Rak dojke

Mamografija - nalaz

mveslig8

Poštovani, dobila sam radiološki nalaz na mamografiji u kojemu piše ovako:
* Fibroinvolutivne promjene s umnoženim masnim tkivom u dubljim slojevima kao i među rahlo mazanečnim vezivom. * da li mi možete pojasnitišto to znači?

Unaprijed zahvaljujem

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Vaš nalaz mamografije je potpuno uredan nalaz za ženu koja se nalazi u perimenopauzi ili postmenopauzi(niste naveli godine staroesi). Nemate se razloga brinuti jer u navedenom nalazu nema nikakvih naznaka bilo kakvih patoloških, a najmanje zloćudnih promjena.

mveslig8

Poštovani
imam 48 g. i usla sam u menopauzu u 43.g. Zahvaljujem Vam na odgovorru