Rak dojke

Patoloski nalaz

Dijana dana

Isjecak koze sa potkozjem 12/10/12 mm koze pravilnog epidermisa u cijem se korijumu i potkozju nadje dio rastrgane , rozevinom ispunjene a pravilno slojevitim epidermisom oblozene suplje tvorbe a uz nju dijelom nekroticno granulacijsko tkivo s multinuklearnim orijaskim stanicama tipa stranog tijela .
Ako bi mi mogli pojasniti nalaz i sto znaci multinuklearne orijaske stanice tipa stranog tijela .
Unapred zahvaljujem na odgovoru

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
ne znam što je točno operirano, iz nalaza samo vidim da je u pitanju koža ali ne znam koža čega, što je i zašto operirano. Nalaz upućuje na kroničnu upalu, npr. može se raditi o upali nakon zaostalog komadića konca nakon neke ranije operacije ali ne mora biti. Nažalost, samo iz navedenih podataka ne mogu dati nikakav precizniji odgovor.

Dijana dana

Ja se ispričavam , tek sam sad skužila da nije spojeno sa prvim pitanjem koje sam vam uputila .
Phd nalaz je vezano za kuglicu koja je bila ispod dojke , na pregibu trbuha i dojke ,
Kuglica je odstranjena je u cijelosti a to je nalaz koji su poslali sa analize.
Lp i zahvaljujem na odgovoru.

Dijana dana

Ja se ispricavam , tek sad sam skuzila da nisam postavila pitanje ispod prvog pitanja .
Phd nalaz je vezan za kuglicu pronadjenu ispod dojke , na pregibu dojke i trbuha .
Kuglica je u potpunosti odstranjena a to je nalaz koji je stigao sa analize .
Lp i zahvaljujem na odgovoru

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
u svakom slučaju, radi se o upali. Nije nađeno ništa što bi upućivalo na zloćudni proces.