Rak dojke

Problem s dojkama

Anonimus97

Pozdrav ! Imam 22 godine i javljam se zbog toga što imam uvećanu desnu dojku u odnosu na lijevu kao i bradavicu na toj strani. To je tako oduvijek, bar ja mislim da je. I ponekad izrazito rijetko, mi se na jači pritisak bradavice javi izrazito mao svijetlo zelenkastog iscjedka. Pa me zanima vaše mišljenje, da li se radi možda jednostavno o anizomastiji ili što vi mislite ?

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
razlika u veličini dojki je relativno česta i sama po sebi nije nikakav razlog za brigu.
Međutim u slučaju ponovne pojave iscjetka, posebno ako je zelenkast ili sukrvav, morate se javiti liječniku.

Anonimus97

Ahaa...ali nije baš riječ o skroz zelenom iscjedku, i tih dva tri puta kad se javio to je bilo prilikom mog pritiska, nije se nikad desilo spontano, odnosno samo od sebe ...

Anonimus97

I riječ je o izrazito maloj tekucini, dolovno kao kap, na jak pritisak bradavice

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
u svakom slučaju, ako se ponovno pojavi iscjedak, posebno ako je zelenkast ili sukrvav, morate se javiti liječniku.