Rak dojke

Upala dojke

Marijana Nana

Imam upalu dojke(ne dojim i nemam dijece)imala sam operaciju 29.11.I nalaz je pokazao da imam dobrocudnu unutarnju upalu koze.Nakon operacije sve bilo dobro,i neki dan mi se opet vrati upala.Samo me zabolilo i nagnojilo se i taj gnoj curi van.Skroz na isto mjesto se pojavljuje..ako je tko imao takvu situaciju neka mi da neki savjet.unaprijed zahvaljujem.

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
s obzirom da ima gnoja, svakako se javite liječniku, možda ćete trebati antibiotik ili manji zahvat