Rak dojke

zabrinuta

Alis

Molim Vas da mi objasnite pojavu na bradavici dojke -izraslinu koja sliči izduženoj bradavici koju često vidimo na drugim dijelovima kože. Također određeno zadebljanje na površini kože koje je hrapavo i svrbi a nalazi se na tamnom dijelu oko bradavice.Imam 51 godinu i počele su izostajati redovite mjesečnice. Majka mi je umrla od karcinoma dojke.
Zahvaljujem.

Prim. mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Već sam nekoloko puta nagalsio da se ne smiju davati dijagnoze ili objašnjenja o bolestima i stanjima samo na temelju opisa bolesnika, a bez liječničkog pregeleda i nalaza. Savjetuje vam stoga da odete liječniku na pregled od kojega ćete dobiti sva objašnjenja.